Bėdos su greitomis paskolomis? Išeitis yra!

greitos paskolosGreitos paskolos gali ir padėti ir pakenkti. Jomis galima atsiskaityti už pirkinius, kai pinigų nėra po ranka; ištikus nelaimei galima susimokėti už gydymo, draudimo ar kitokias išlaidas; panorėjus įsigyvendinti svajonę, greita paskola gali pasitarnauti suteikdama tam būtiną finansavimą, kuris nebūtų prieinamas kitais atvejais ir kur taupytis reikėtų ilgai ir nuobodžiai; jomis galima pasinaudoti ir milijonui kitų situacijų sutvarkyti. Todėl jos yra tapusios didelės dalies žmonių problemų sprendimo būdu. Yra bėda? Tai tiesiog pasiimi greitą paskolą ir tos bėdos kaip ir nebuvę. Ar bent jau taip atrodo iš pirmo žvilgsnio…

Kai pasižiūri iš arčiau ką reiškia greitos paskolos, tai akyse iškyla truputį kitoks vaizdas. Dažnai pasąmonėje mes tikriausiai pamirštam, kad visas paskola reikia grąžinti. Grąžinti reikia ką pasiskolinai ir dar palūkanų „ant viršaus.“ Iš to pragyvena kreditoriai. Jei nebūtų palūkanų, tai niekas ir neskolintų. Kuo didesnė suma, tuo mažesnė palūkanų norma, bet tuo didesnė bendrą mokėtiną palūkanų suma. Greitos paskolos iki 15 000 eurų gali sudaryti bet kokią nuo 150 iki 500 eurų per mėnesį mokėtiną palūkanų sumą jei skolinamasi metams. Skolintis ilgiau galima ir palūkanos tada nebeatrodo taip basiai, bet galiausiai vis tiek yra sumokama didelė suma palūkanomis. Aišku, jei pasiseka galima pasiskolinti nemokamai, bet tokia akcija galioja tik naujiems klientams ir tik nedidelėms sumoms. Niekas neatiduos nemokamos paskolos už 15 000 eurų.

Bet kur yra palūkanos, ten yra ir problemų. Jau pasiskolinti reikia, nes yra bėdų ir savi finansai visų norų nebepatenkina ir visų reikalų nebesutvarko. O dabar prie visų tų reikalų dar pridėkim palūkanas, kurias reikės sumokėti ir turėsim labai negražią situaciją.

Aišku, kartais žmonėms elgiasi protingai. Atsitinka nelaimė, pinigų nėra, bet tikrai žino, kad jų bus ateityje, tai paimi ir pasiskolina laikinai tą greitą paskolą. Vėliau ją grąžina ir niekas vargo nemato, nes jie buvo užtikrinti nuo pat pradžių, kad viską grąžins laiku ir be problemų. Pavyzdžiui, uždirbi daug, visus pinigus išleidi kažkokiam svarbiam pirkiniui ir paskui ištinka kažkokia nelaimė – gal reikia operacijos privačioje klinikoje. Tu žinau, kad tų pinigų bus, nes tu daug uždirbti, bet tiesiog jų dabar čia, šią sekundę nėra. Tai greita paskola tikrai problemų nesukels. Pasiskolini laikinai, o jau po to po truputį atsidėdamas viską gali grąžinti be kažkokių nesklandumų.

Bet taip veikia tik kai kuriais atvejais. Dažnai žmonės ima greitus kreditus iš didesnių bėdų, nes nebeturi kaip kitaip prasisukti kasdieniam gyvenime. O kai ateina laikas, tai tie greitieji kreditai ir jų palūkanos pradeda smaugti dar labiau.

Bet išeitis yra! Bijoti nėra ko! Tokiems dalykams buvo išrastas paskolų refinansavimas, katro dėka galima sumažinti bendrai mokėtinų palūkanų kiekį. Priklauso iš kur yra imamas refinansavimas, bet palūkanų norma po jo gali sumažėti net iki 50%. Nors tokie atvejai reti ir dažniausiai sumažėjimas būna iki 30%, toks skaičius vis tiek yra didelis ir reikšmingas kiekvienam žmogui.

Galime paskaičiuoti tiksliau kiek leidžia sutaupyti refinansavimas. Jei turite 15 000 eurų greitą paskolą už 10% metinių palūkanų, tai per metus turite sumokėti 1 500 eurų vien už palūkanas. Pasiėmę refinansavimą, kai nebematot prošvaisčių tokiai paskolai išmokėti, per metus dabar turėsite sumokėti tik 1 000 eurų palūkanom, o geriausiu atveju tik 750 eurų!

Bijoti tikrai nėra ko! Išeitis paprastas – tai paskolų refinansavimas, kuris sumažins greitųjų paskolų palūkanas iki 50%!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *