Vagysčių iš namų skaičius auga. Kaip saugosi lietuviai?

vagystės iš namųPolicijos duomenimis – vagišiai tapo vis drąsesni. Jeigu jie nori sužinoti ką saugote namuose – dažnai juos aplanko dienos metu, kai visi namų gyventojai būna darbo vietose bei mokyklose. Statistika baugina, kadangi tokie vagišiai tapo vis inovatyvesni. Natūralu, kad tai įvertindami lietuviai ieško būdų kaip papildomai apsisaugoti ir tuo pačiu apsaugoti savo daiktus. Anksčiau prie namų durų prirakintas šuniukas nebeatrodo gera apsauga, kadangi norint saugoti išties vertingus dokumentus svarbu apgalvoti apie kuo modernesnius daiktų apsaugojimo būdus. Kadangi vagišiai ranka vis geresnius būdus patekti į namus – žmogus turi ieškoti būdų kaip tai užkirsti.

Seifai – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kodėl? Kadangi žmonės padėjo koncentruotis ne tik į viso namo saugumą, tačiau ypač į tam tikrų daiktų, kurie mums yra patys svarbiausi ir kuriuos norisi apsaugoti labiausiai. Ir jokio skirtumo, ar tai pinigais, ar dokumentai, ar nuotraukos bei kitos mielos smulkmenos, kurios Jums yra brangios, todėl praradimas būtų labai emociškai jautrus. Seifai tapo ne galimybe, tačiau kai kuriems žmonėms būtinybe, jeigu nori neprarasti savo brangių daiktų.

Vairema seifai yra labai įvairūs ir galbūt tai lemia tokį žmonių susidomėjimą. Anksčiau atrodė, kad juos gali įsigyti au leisti tik pasirinktys asmenys. Kadangi šiuo metu pasiūla yra labai plati – žmonės pamatė, kad jų kaina tikrai prieinama visiems, kurie nori būti saugūs ir tuo pačiu išvengti nemalonių vagišių apsilankymų namuose. Tiesa, lietuvių tarpe vis dar dominuoja nedideli seifai, kurie dažniausiai įmontuojami į baldus arba sienas, taip juos paprasčiausiai paslepiant. Kodėl? Pardavėjai tikina, kad mūsų šalyje daugelis žmonių perka seifus, kad apsaugotus kelis konkrečius daiktus. Juolab, akcentuojama, kad vis daugiau lietuvių nusprendžia įsigyti savisaugos ginklą, kuris leistų gyventi augiau. Kadangi šiuo metu svarstoma Lietuvos šauliams suteikti galimybę turėti ginklą – natūraliai išaugo ir seifų pasiūla. Paprasčiausiai ginklo laikymas namuose yra labai griežtai apibrėžtas  šiuo atveju seifai yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Juolab, ginklus būtinai reikia laikyti tokiuose seifuose, kurie yra atsparūs ugniai. Nejaudinkite, tokie priešgaisrines savybes atitinkantys seifai dažniausiai yra vos vos brangesni, tačiau papildoma apsauga yra akivaizdi ir labai reikalinga. Būtinai tuo pasinaudokite ir suteikite savo seife laikomiems daiktams kur kas didesnę apsaugą.

Pardavėjai taip pat akcentuoja, kad lietuviai vis dar nedrąsiai žiūri į inovacijas, todėl renkasi seifus, kurie yra su elektriniais užraktais. Tai reiškia, kad sudėjus tam tikrą skaičių kombinacijų seifas atsirakina. Šiuo metu pasaulyje po truputį plinta seifų rakinimas su piršto antspaudu, tačiau nors mūsų šalyje jau galima atrasti tokio tipo seifų, tačiau jie perkami gana vangiai. Kodėl? Lietuviai apskritai gana visai neseniai pradėjo mėgti seifus, tad nereikia norėti, kad jie greitai perteiktų prie labai inovatyvių namų apsaugojimo priemonių. Juolab, tie, kurie rakinami elektroninėmis spynomis dažniausiai puikiai atitinka žmonių poreikius, kadangi yra labai tvirti ir saugūs.

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo seifo nepamirškite, kad konsultacija su pardavėju gali būti naudingas žingsnis galintis Jums kur kas palengvina paieškas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad profesionalai rekomenduoja tokius seifus, kurie geriausiai atitinka kiekvieno žmogaus poreikius. Svarbiausia yra lyginti, derinti ir suradus tinkamiausią skubiai į pirkti, kadangi niekada negalite būti tikras, kada vagišiai pasibels į jūsų namus.

Apsaugoti savo daiktus yra taip paprasta. Pasinaudokite galimybe, kad paskui netektų gailėtis priėmus netinkamą sprendimą.